klarissah

Homepage

STĚHOVÁNÍ - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5510":
Zdenka
Stěhování je děs. Už jsme se s rodinou stěhovali dvakrát na vlastní pěst, byla to hrůza děs. Na potřetí jsme se stěhovali s firmou: http://www.profigroup.cz Bylo to o trochu lehčí než se stěhovat na vlastní pěst a navíc nám půjčili krabice, ale stejně je stěhováni otravný. Musíš všechno zabalit, potom rozbalit. Teď už bydlíme ve vlastním domě a věřím, že nás to již čekat nebude.
JaničkaZubečka
Zdravím. Musím říci, že jsem se stěhovala jen jednou, ale stačilo mi to. Těch krabic a podobně co jsem musela sehnat. Škoda, že jsem již tenkrát nevěděla o http://www.obalove-materialy.cz/. Stěhování by bylo rozhodně jednodušší. Teda hllavně bych nemusela chodit od obchodu k obchodu a prosit o krabice.
Marcela
Já osobně taky preferuji stěhování jen se známými ze benzín a třeba jídlo, protože se k tomu přeci jen chovají líp si myslím. Ale když už nějakou firmu, tak určitě hledat podle recenzí, aby člověk nenaletěl. My jsme se stěhovali už třikrát, pokaždé na vlastní pěst a můžu říct upřímně, že to byl záhul, a proto doufám, že už nás to nečeká. Jinak u těch stěhovacích firem by mohla být výhoda, že by třeba mohly zapůjčit nějaké krabice, to my jsme neměli, takže jsem pracně sháněla všude možně a nakonec jsem je musela objednat. Našla jsem stěhovací sety na obalove-materialy.cz, kde bylo všechno, tak jsme zas pak nemuseli shánět ještě lepenku a podobné srandy.
Dita
Stěhování firem a kancelářských prostor


smileysmileysmileysmiley
Dita
Stěhování firem a kancelářských prostor


smileysmileysmileysmiley
Já bych do najmutí firmy asi nešla, ale je fakt, že jestli nemáš v okolí nějaké silné chlapy, tak je potřeba někoho najmout. Důležitá je závazná předběžná kalkulace a pojištění firmy. Já se vždy stěhovala sama. Už mám i vychytávky jako třeba tento odvíječ fólie: http://www.mojeobaly.cz/Balici-technika/Odvijec-stretch-folie-GRANAT.html. Je to hodně šikovná věc. Ale už jste asi odstěhovaný. Jaké to bylo? Pro všechny, kdo se stěhují, tady zasílám jedno antistresové video: https://www.youtube.com/watch?v=40RA1u9adfM.smiley
Karos
Máte nějakou zkušenost se stěhovacími firmami v Praze? Líbí se mi levné stěhování - Pražské stěhovací služby http://www.stehovani-pss.cz/cs/stehovaci-sluzby/stehovani-tezkych-bremen/ Mám doma velký trezor a prý stěhují i těžká břemena. Co si o tom myslíte?