klarissah

Homepage

STĚHOVÁNÍ - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "9274":
ArnoldJRimer
Zdravím měl bych dotaz co si myslíte že je lepší? Být v podnájmu platit najem a nemít žádné dluhy a nebo si pořídit hypotéku a koupit si vlastní bydlení a platit třeba 20let půjčku? A ještě jsem se chtěl zeptat jestli nemáte recenze nebo zkušenosti s touto firmou co se týká koupě nebo pronájmu bytu díky za každou radu smiley
Hani
Díky za info
Hani
Díky za info
Jana Bratanova
Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s https://www.profigroup.cz/ ?
Aneta
Mám zkušenosti se stěhovací firmou i na vlastní pěst. Sám bych do toho už určitě nešel. Za mě můžu určitě doporučit firmu www.stehovani-kvalitne.cz Nabízí i stěhování do zahraničí.
Zdenka
Stěhování je děs. Už jsme se s rodinou stěhovali dvakrát na vlastní pěst, byla to hrůza děs. Na potřetí jsme se stěhovali s firmou: http://www.profigroup.cz Bylo to o trochu lehčí než se stěhovat na vlastní pěst a navíc nám půjčili krabice, ale stejně je stěhováni otravný. Musíš všechno zabalit, potom rozbalit. Teď už bydlíme ve vlastním domě a věřím, že nás to již čekat nebude.
JaničkaZubečka
Zdravím. Musím říci, že jsem se stěhovala jen jednou, ale stačilo mi to. Těch krabic a podobně co jsem musela sehnat. Škoda, že jsem již tenkrát nevěděla o http://www.obalove-materialy.cz/. Stěhování by bylo rozhodně jednodušší. Teda hllavně bych nemusela chodit od obchodu k obchodu a prosit o krabice.
Marcela
Já osobně taky preferuji stěhování jen se známými ze benzín a třeba jídlo, protože se k tomu přeci jen chovají líp si myslím. Ale když už nějakou firmu, tak určitě hledat podle recenzí, aby člověk nenaletěl. My jsme se stěhovali už třikrát, pokaždé na vlastní pěst a můžu říct upřímně, že to byl záhul, a proto doufám, že už nás to nečeká. Jinak u těch stěhovacích firem by mohla být výhoda, že by třeba mohly zapůjčit nějaké krabice, to my jsme neměli, takže jsem pracně sháněla všude možně a nakonec jsem je musela objednat. Našla jsem stěhovací sety na obalove-materialy.cz, kde bylo všechno, tak jsme zas pak nemuseli shánět ještě lepenku a podobné srandy.
Dita
Stěhování firem a kancelářských prostor


smileysmileysmileysmiley
Dita
Stěhování firem a kancelářských prostor


smileysmileysmileysmiley

1  
2